Вибори 2021

14 вересня у Мазурівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися вибори Голови шкільного учнівського самоврядування.

Свої кандидатури на посаду Голови учнівського самоврядування подали п'ять учениць – Пересунько Анастасія (11клас), Мороз Даша (10 клас), Юхимович Даша (9 клас), Троян Вікторія(8 клас). Кандидати намагалися довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Президентом учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано ученицю 11класу Пересунько Анастасію. Вітаємо також заступника голови учнівського самоврядування Мороз Дашу, ученицю 10 класу.

Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять, у приміщенні та текст «REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять, у приміщенні та текст «REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні