Про проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

Дата: 10.09.2021 09:51

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Комунальний заклад «Мазурівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чернівецької районної ради Вінницької області»

01.09.2021р.                          НАКАЗ                            №____

Про проведення Олімпійського уроку

та Олімпійського тижня

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2019 року № 722 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року» та з метою пропаганди здорового способу життя

Н А К А З У Ю :

1. Провести у школі в період з 06 вересня по 10 вересня заходи до Олімпійського тижня.
  2. Призначити відповідальними за організацію та проведення заходів у школі заступника директора ВР Т. Мартиш, педагога-організатора А. Молодовську та учителя фізичного виховання Півторака А.В..
  3. Відповідальним запланувати заходи та поінформувати класних керівників та учнів про обовязкову участь.
  4. Затвердити  журі у складі:
  • Попіль Р.П. – голова журі;
  • А. Молодовська – секретар;
  • Л.В. Кушнір;
  • Т.П.Качинська.
  1. Нагородити переможців змагань за підсумками отриманих балів;
  2. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на заступника директора з ВР Т. Мартиш.

Директор школи                                                                  В. Дробчак

З наказом ознайомлені:

___________________Т. Мартиш